Неділя, 06.12.2020, 03:33
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
МЕНЮ САЙТУ
Віртуальна бібліотека
Блог соціального педагога
Освітні портали
освітній портал Педагогічна преса
Національна гаряча лінія
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ми на FACEBOOK

Професія –  7141 Електромонтер оперативно-виїзної бригади.
Кваліфікація – I - III група кваліфікації

Кваліфікаційна характеристика:
Завдання та обов’язки.

  • Ліквідує пошкодження в розподільних мережах напругою 0,4-10 кВ.
  • Здійснює під керівництвом електромонтера вищої кваліфікації оперативне та технічне обслуговування устаткування підстанцій I-ІII ступеня складності напругою 35-110 кВ та устаткування розподільних мереж I-II ступеня складності тих же номінальних напруг.
  • Здійснює режимні й аварійні перемикання, підготовку робочих місць, ліквідацію пошкоджень на устаткуванні розподільних мереж (розподільних пристроїв підстанцій).
  • Виконує невеликі за обсягом роботи з перемикання відпайок на силових трансформаторах за умови знятої напруги. 

Повинен знати: 

  • призначення і принципову будову устаткування ПС, що обслуговуються;
  • схеми первинних з’єднань і мережі власних потреб ПС, розподільних мереж дільниці, що обслуговується, з розташуванням розподільних пунктів і трансформаторних підстанцій;
  • правила оперативного обслуговування пристроїв релейного захисту;
  • види зв’язку, встановлені на ПС, чергових оперативних автомашинах, правила їхнього використання; несправності, що виникають найчастіше, і методи їхньої ліквідації в розподільних мережах напругою 0,4-10 кВ; елементарні знання з електротехніки. 

I група кваліфікації
- у разі оперативного й технічного обслуговування устаткування підстанцій напругою 35 кВ III ступеня складності або устаткування розподільних мереж
напругою 35 кВ II ступеня складності без підстанцій під керівництвом електромонтера вищої кваліфікації.
Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи. 
II група кваліфікації
- у разі оперативного й технічного обслуговування устаткування підстанцій напругою 35-110 кВ II ступеня складності або устаткування розподільних мереж I ступеня складності без підстанцій або устаткування розподільних мереж I - II ступеня складності спільно з устаткуванням підстанцій напругою 35-110 кВ II - III ступеня складності під керівництвом електромонтера вищої кваліфікації.
Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера оперативно-виїзної бригади і групи кваліфікації - не менше 0,5 року.
III група кваліфікації
- у разі оперативного й технічного обслуговування устаткування підстанцій напругою 35-110 кВ І ступеня складності або устаткування розподільних мереж - I ступеня складності спільно з устаткуванням 
підстанцій напругою 35-110 кВ - I ступеня складності під керівництвом електромонтера вищої кваліфікації.
Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера оперативно- виїзної бригади II групи кваліфікації - не менше 1 року.

Вимоги до освітнього, освітньо-кваліфікаційного рівнів, кваліфікації осіб, які навчатимуться за професією Електромонтер оперативно-виїзної бригади I-III груп кваліфікацій
При вступі на навчання: Повна загальна середня освіта.
Після закінчення навчання: Повна загальна середня освіта, професійна (професійно-технічна) освіта та освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» за професією Електромонтер оперативно-виїзної бригади IІІ групи кваліфікації.